Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06Точка доступу Wi-Fi TP-Link TL-WA701ND до 150Mbps

Код товару: 1757
Рейтинг: 0.00     Голосів: 0
Передзамовлення
Виробник: TP-LINK

Доставка та оплата

 • Доставка
  по Україні та закордон
 • Оплата
  безготівкова готівка
 • Від виробника. Повернення протягом 14 днів

Опис товару

Описание TP-LINK TL-WA701ND

Беспроводная точка доступа TL-WA701ND серии Lite N от компании TP-LINK специально спроектирована для создания или расширения существующих масштабируемых сетей на базе стандарта беспроводной передачи данных N или одновременного подключения к вашей беспроводной сети различных Ethernet-устройств: игровых приставок, цифровых мультимедиа-адаптеров, принтеров или подключаемых сетевых устройств хранения данных. Данная точка доступа спроектирована на базе технологии Align для 1-поточной передачи данных, что обеспечивает высокую пропускную способность и непревзойденную производительность вашей беспроводной сети при передаче данных на скоростях до 150 Мбит/с.

Точка доступа поддерживает различные режимы обеспечения доступа, что позволяет значительно расширить возможности вашей беспроводной сети. Данную точку доступа можно использовать в режиме Ретранслятора для увеличения зоны покрытия сети и усиления сигнала в уже существующей беспроводной сети благодаря технологии Беспроводного распределения (WDS) путем одновременного подключения нескольких точек доступа на одной площади. Кроме того, устройства компании TP-LINK на базе стандарта 11N поддерживают режим Универсального ретранслятора, что позволяет подключать к ним сторонние точки доступа и маршрутизаторы, не поддерживающие технологию WDS. Данную функцию можно использовать для создания беспроводных сетей с увеличенной зоной покрытия в местах, где требуется покрытие больших площадей, например, в кафе, офисах или отелях и гостиницах.

В случаях, когда требуется установка сетевых устройств (таких, как Точки доступа) в труднодоступных местах и на участках, где отсутствуют электрические розетки, технология пассивного питания Passive Power по кабелю Ethernet на базе технологии PoE является оптимальным решением. Передатчик питания Bundled Power Injector может одновременно передавать электрический ток для питания устройства и данные по одному кабелю RJ-45 к точке доступа на расстояние до 30 метров, что дает дополнительную свободу при выборе места установки точки доступа и позволяет достичь наивысшего качества сигнала.

Технические характеристики

Версия протокола Wi-Fi

802.11n, 802.11g, 802.11b

Режимы работы

AP Mode
Multi-SSID Mode
AP Client Mode
Repeater Mode (WDS / Universal )
AP+ Bridge mode (point-to-point / point to Multi-point)

Особенности

Поддержка PoE

Скорость передачи данных (Мбпс)

150

Максимальный радиус действия

130 м

Питание

PoE/адаптер

Рабочий диапазон температуры воздуха

0°C~40°C

Габариты и вес

150x100x28 мм

Гарантия

12 месяцев
Подробнее:

Поки що немає відгуків про Точка доступу Wi-Fi TP-Link TL-WA701ND до 150Mbps
Ви можете бути першим.

Написати відгук

Ваше ім'я *:
E-mail :
Ваш відгук: *

Гарантія та повернення товару

Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів

Відео