Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06ТВ тюнер Digital Devices Max SX8 (4/8) Basic

Код товару: 3827
Рейтинг: 5.00     Голосів: 2
В наявності
Виробник: Digital Devices GmbH
Гарантія: 12 міс.

Доставка та оплата

 • Доставка
  по Україні та закордон
 • Оплата
  безготівкова готівка
 • Від виробника. Повернення протягом 14 днів

Опис товару

📺 Digital Devices Max SX8 Basic - це DVB-S/S2/S2X 8-канальна HD TV-карта - тюнер для PCIe слота - менше не буває.

Digital Devices MAX SX8 Basic - (DVB-S2 / DVB-S2X 4/8) є HDTV-тюнер картою для слота PCI Express з вісьма тюнерами TV (чотири тюнери Full-Spectrum з вісьма демодуляторами DVB-S/S2/S2X дозволяють одночасний прийом 8 повних транспондерів DVB-S/S2/S2X). Її ультракомпактний дизайн, низький споживання енергії (близько 7 ватт), вибір режиму роботи, а також підтримка Unicable® *1 та JESS® *2, дозволяють гнучке використання в будь-якій ситуації.

Digital Devices MAX SX8 Basic може бути розширений за допомогою карт Octopus Single-CI або Octopus Twin-CI для додаткового PCIe. Компатибільний з Windows 7, Windows 8(.1), Windows 10 та Linux, Digital Devices MAX SX8 може індивідуально налаштуватися на середовище завдяки гнучкому вибору режиму роботи.

📡 В режимі "Quad", карта може бути підключена до Quad-LNB або 4-х канального комутатора і підтримує один супутник. При використанні Quattro-LNB або основного виходу комутатора, режим "Quattro" доступний для одного супутника (обидва режими потребують лише 4 кабелі для 8 тюнерів, завдяки вбудованому комутатору).

📶 У режимі "Однокабельний", карта може використовуватися через антенний кабель з підтримкою Unicable® *1 або JESS® *2. При цьому при використанні Unicable® можна обслуговувати до 8 тюнерів, а для JESS® - до 32 тюнерів через один антенний кабель. У цьому режимі підтримується кілька супутників (у цьому режимі вам потрібно лише 1 кабель для 8 тюнерів на Port1, завдяки вбудованому комутатору).

🔌 У режимі "4 Tuner" чотири входи карти можна використовувати як окремі тюнери. У цьому режимі підтримується кілька супутників (у цьому режимі вам потрібно від 1 до 4 кабелів від комутатора або LNB з вбудованим комутатором).

Digital Devices MAX SX8 Basic також сумісна з численними TV-додатками.

⚙️ *1 Умова для Unicable®: Unicable®/ SCR / CENELEC En50494 сумісне LNB або комутатор за стандартом En50494.
*2 Умова для JESS ®: Jess®/ CENELEC En50607 сумісне LNB або комутатор за стандартом En50607.

Digital Devices MAX SX8 Basic може бути розширена за допомогою Octopus Single-CI або Octopus Twin-CI карти для PCIe. Також можна використовувати Flex-CI, підключене до мосту Cine або Octopus.

Тип прийому: DVB-S/S2/S2X
Тюнер: 8
Підключення через: PCI Express
HDTV (H.264/H.265/MPEG4): Так
Прийом Digital TV Radio: Так
Порт(-и) розширення: 0
Робота по одному кабелю: JESS | Unicable II (EN50607), Unicable I (EN50494)
Кількість слотів CI: 0
Споживання енергії: приблизно 7 ватт без LNB струму
Живлення: PCIe слот
Сумісний з WMC: Так
Драйвери для Linux / Windows: ТакПоки що немає відгуків про ТВ тюнер Digital Devices Max SX8 (4/8) Basic
Ви можете бути першим.

Написати відгук

Ваше ім'я *:
E-mail :
Ваш відгук: *

Гарантія та повернення товару

Гарантія: 12 міс. Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів

Відео