Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

01.11.2013

Спутниковые ресиверы от компании Openbox

Хотите взглянуть на мир другими глазами? Видеть его многогранным, красочным, без упущения малейших деталей. В этом вопросе Вам может помочь Ваш надежный друг и помощник от компании Openbox. Именно ресиверы этой линейки – являются многофункциональным устройством для просмотра спутниковых каналов, которые одновременно являются мультимедийным развлекательным центром.

 За последние годы спутниковые ресиверы Openbox заслуженно завоевали популярность на рынке спутникового телевидения семимильными шагами. Такое доверие возникло благодаря высокой надежности устройств компании, простоте в использовании, удобству в эксплуатации, функциональности, а так же перечню функций, не говоря уже о доступной цене. При упоминании об этих ресиверах, важно отметить, что весь модельный ряд оснащен современными высокопроизводительными процессорами на основании открытой операционной системы Linux. В связи с чем, даже самые дешевые ресиверы – характеризируются высоким качеством, надежностью, а так же перечнем базовых важнейших функций в использовании.

 При выборе товара, Вас приятно удивит разнообразный модельный ряд. Каждый покупатель может найти в своем ценовом диапазоне модель, удовлетворяющую в соотношении цены и качества. Для тех, кому необходим самый важный базовый набор функций – можно приобрести модельки ряда Openbox SX4 Base HD.

 Кто же хочет получить более мощный ресивер, который будет способен не только выводить картинку на экран, но и радовать хозяина перечнем других важных функций, мы бы посоветовали остановиться на  Openbox SX4 HD,

 

либо же Openbox SX6 HD. Настоящим ценителям техники, которые не могут жить без последних новинок науки, которые являются крайне требовательны к домашнему контенту и просто не представляют жизнь без ноу хау, может порадовать Openbox SHD PVR, который способен Вас удивить, обеспечив максимальный комфорт у Вас дома.

При этом все модели оснащены возможностью выхода к интернету и скачиванию необходимых файлов, видео, а так же программ, для обновления ПО.


← Повернутись до списку публікацій