Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06Цифровий модулятор Opticum Full HD HDMI у DVB-T

Код товару: 2870
Рейтинг: 4.91     Голосів: 22
Передзамовлення
Виробник: OPTICUM
Гарантія: 12 міс.

Доставка та оплата

 • Доставка
  по Україні та закордон
 • Оплата
  безготівкова готівка
 • Від виробника. Повернення протягом 14 днів

Опис товару

Цифровий модулятор Opticum Full HD HDMI у DVB-T

HDMI модулятор застосовується для підключення ресивера або іншого пристрою з подальшою роздачею цифрового сигналу на кілька телевізорів антеним кабелем у форматі DVB-T. Дозволяє задавати робочу частоту, де відбуватиметься трансляція сигналу. Має регулятор вихідного рівня сигналу. Комплектується зовнішнім адаптером живлення.

Цифровий модулятор Opticum HDMI Modulator Single DVB-T застосовує принцип модуляції несучої частоти будь-якого каналу в метровому (174-233 МГц) або дециметровому (470-858 МГц) діапазоні цифровим HDMI сигналом від джерела, в ролі якого може виступати супутниковий, кабельний, ефір ресивер, комп'ютер чи інший пристрій. Внаслідок чого за допомогою коаксіального кабелю ВЧ сигнал подається на антенний вхід одного або кількох сучасних телевізорів, оснащених цифровим тюнером DVB-T/T2. У модульаторі закладено принцип програмування частоти, де здійснюється трансляція, що дозволяє вибрати ті, у яких присутня менша зашумленность перешкодами. Також можна використовувати кілька модуляторів, з подальшим застосуванням суматора для поєднання кількох мовлень в один антенний кабель.

Opticum HDMI Modulator Single DVB-T оптимально використовувати у різних магазинах, барах, ресторанах чи інших приміщеннях, де необхідно подати якісну картинку формату Full HD 1080p на кілька телевізорів одночасно.

Технічні характеристики Opticum Full HD HDMI в DVB-T:

 • Відео/Аудіо вхід: HDMI
 • Вихід: Full HD 1080p, DVB-T, MPEG-4
 • Регулювання рівня ВЧ виходу: 6 - -14 дБ
 • Символьна швидкість: до 31.668 Мб/с
 • Смуга частот вихідного сигналу: 174-233 МГц (МВ-3) та 470-858 МГц (ДМВ)
 • Потужність: <10 Вт
 • Вага: 0.92 kg
 • Розміри: 20 cm × 14 cm × 7 cm


Відгуки покупців прo Цифровий модулятор Opticum Full HD HDMI у DVB-T (7)

2018-07-17 11:15:12
Брал для видео наблюдения, подключил к эфиру и на всех ТВ есть видео с DVR. Очень удобное и дешевое решение.
Витя
2018-07-19 16:41:59
Заменил совой Terra MT 47 на модулятор Opticum Full HD HDMI в DVB-T. Качество картинки супер.
Тарас
2019-07-22 23:23:38
Где взять для него прошивку?
Юрий
2019-07-24 14:26:55
Добрый день, Юрий! Какая причина смены софта ?
PowerOn
2020-04-26 12:32:30
У меня в доме 4 тв, есть эфирное телевидение на всех тв и спутник + iptv на одном в зале (на главном тв в доме). Так как с эфирного ТВ T2 посмотреть нечего и была поставлена задача увеличить к-во тематических каналов на всех телевизорах, и это сделать с минимальным вложением. До установить на все остальные спутник нет возможности, с крыши идет два кабеля спутник и эфир (активная антенна) в распределительную коробку, а прокладывать кабель от антенны нет возможности из-за ремонта. Интернет кабель не проложили на момент ремонта, считалось, что нет необходимости и смарт тв в телевизоре глючное тв. Посоветовали взять модулятор и подключить мой рес к эфирной существующей сетке. Что я и сделал. С тюнера с HDMI выхода снял сигнал и подключил к HDMI сплиттеру, с одного выхода пустил сигнал на телевизор, а со второго на модулятор. Сигнал с модулятора вернул в распределительную коробку, по кабелю которому поступает сигнал со спутника и подмешал к домовому усилителю. Для этого я использовал делители, которые дают возможность по одному кабелю передавать сигнал со спутника и эфира. Таким образом, картинку с ресивера я объединил с эфирным тв и настроил телевизоры на нулевом канале. Ресивер в зале дублирует картинку на все тв и мне этого достаточно, нет дополнительных приставок, нет абонплат. Каналы переключаю через телефон, так как, в ресивере есть такая возможность
Миша
2021-03-26 13:30:30
Здравствуйте. Заказал такой модулятор, и решил сменить Network Name, но так и светится по умолчанию HD Modulator, хотя светится на самом модуляторе уже мной заданное название. Это модулятор не передаёт новое название, или приставка сама не меняет?
Вадим
2021-03-26 15:56:40
Инструкция тут https://tvfak.com.ua/news/?action=show&id=925
PowerON

Написати відгук

Ваше ім'я *:
E-mail :
Ваш відгук: *

Гарантія та повернення товару

Гарантія: 12 міс. Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів