Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06OPENBOX SF-51

Код товару: 1967
Рейтинг: 5.00     Голосів: 9
Немає в наявності
Виробник: Openbox

Доставка та оплата

 • Доставка
  по Україні та закордон
 • Оплата
  безготівкова готівка
 • Від виробника. Повернення протягом 14 днів

Опис товару

Прилад для налаштування супутникових антен OPENBOX SF-51

Напівпрофесійний прилад для якісного налаштування супутникової антени. Здатний приймати сигнал із транспондерів DVB-S2, а також дозволяє переглядати на LCD екрані некодовані телеканали з транспондерів DVB-S. Є здешевленою модифікацією приладу Openbox SF-50.

Openbox SF-51 є автономним напівпрофесійним приладом для швидкого та якісного відбудови супутникової антени. За рахунок застосування в ньому сучасного супутникового тюнера, що підтримує прийом сигналів у стандартах DVB-S та DVB-S2, в результаті чого можна проводити налаштування антени за будь-якими транспондерами. Також тюнер підтримує керування зовнішніми пристроями через протоколи: DISEqC 1.0, 1.1, 1.2 та USALS. Його можна безпосередньо використовувати для налаштування антени за транспондерами, що використовуються операторами для мовлення пакетів каналів у форматі високої чіткості: Триколор HD та НТВ ПЛЮС HD.

Openbox SF-51 комплектується стандартним компасом, який допоможе наочно визначити сектор, де необхідно шукати супутник. Внаслідок чого можна з легкістю визначити місце розташування малознайомого супутника і потім досить швидко виконати на нього налаштування антени.

Додатково Openbox SF-51 оснащений USB портом, за допомогою якого можна не тільки зберігати робочі налаштування на флешку, але й завантажувати в прилад нового програмного забезпечення і даних транспондерів або каналів. Також сатфайндер має низькочастотні аудіо/відео виходи, за допомогою яких можна підключити його до телевізора для виведення зображення на нього.

На відміну від свого попередника Openbox SF-50, цей прилад позбавлений зовнішнього на передній панелі окремого індикатора якості сигналу, в ньому немає програмного аналізатора спектра супутника, відсутня можливість розрахунку кутів налаштування та не входить до комплекту зарядного пристрою від автомобільного прикурювача.

Технічні характеристики приладу Openbox SF-51:

 • - 2,4" кольоровий LCD-дисплей з можливістю перегляду відкритих каналів з транспондером DVB-S (MPEG 2);
 • - Можливість додавання/видалення супутників без використання комп'ютера;
 • - Підтримка керування зовнішніми пристроями через протоколи: DISEqC 1.0, 1.1, 1.2 та USALS;
 • - сліпий автоматичний пошук каналів із встановленням кроку сканування – 8 та 12 МГц;
 • - Цифрове відображення рівнів сили та якості сигналу, що приймається;
 • - Вихід Аудіо/Відео для підключення до інших пристроїв;
 • - Досить просте меню для налаштування та контролю параметрів;
 • - прийом сигналу з транспондерів у стандартах DVB-S та DVB-S2, що використовують стиснення MPEG-2 та MPEG-4;
 • - вбудований акумулятор – 2350 мА/год;
 • - Автономна робота приладу забезпечується протягом 6 годин.


Поки що немає відгуків про OPENBOX SF-51
Ви можете бути першим.

Написати відгук

Ваше ім'я *:
E-mail :
Ваш відгук: *

Гарантія та повернення товару

Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів

Відео