Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06Raspberry Pi

Код товару: 1887
Рейтинг: 5.00     Голосів: 10
Передзамовлення
Виробник: Raspberry Pi

Доставка та оплата

 • Доставка
  по Україні та закордон
 • Оплата
  безготівкова готівка
 • Від виробника. Повернення протягом 14 днів

Опис товару

 Raspberry Pi — это миниатюрный, размером с кредитную карту, ультра дешёвый компьютер, созданный Дэвидом Брабеном. Raspberry Pi основан на процессоре с архитектурой ARM 11, частотой в 700 МГц. В последних версиях прошивки официально разрешили разгонять процессор до 1000 МГц. Это позволяет достичь приемлемой производительности при низком энергопотреблении.

 Raspberry Pi обладает поистине поражающими возможностями — в упаковку размером с кредитку помещается полноценный «системный блок», по характеристикам близкий к массовым компьютерам всего лишь пятилетней давности. В совокупности с низкими требованиями открытого программного обеспечения (OpenSource) к аппаратной части и специально собранным ядром операционной системы, оптимизированным под данное железо, это позволяет установить на него операционную систему Linux (либо RiscOS), а также набор сопутствующего программного обеспечения. Например в том варианте, который предполагается сейчас, там будет предустановленная операционная система Debian Linux, под названием Raspbian, браузер Midori, офисный пакет Koffice (аналог Word/Excel под Windows) и язык программирования Python. Всё это программное обеспечение бесплатно, и мало требовательно к ресурсам.

 Для чего может понадобиться Raspberry Pi? Одно из основных его достоинств — соотношение цена/качество. Разумеется, играть в «тяжёлые» современные игры на нём не получится, тем не менее, для обучения работе с компьютером и для большинства прикладных задач, таких как тонкие клиенты — он просто идеален. Если вы увлекаетесь робототехникой или создаете нечто вроде систем «Умный дом» Raspberry Pi вам также пригодится — за счет наличия на плате аппаратных портов ввода-вывода GPIO. Обычный системный блок в самой дешёвой комплектации стоит не менее 2500 грн, при этом он позволяет делать то же самое, а энергопотребление у него в сотни раз выше, чем у Raspberry Pi. И это не шутка — потребляемая мощность Paspberry Pi — всего 1 Вт, в то время, как у традиционного системного блока — минимум 250 Вт.

 Данные характеристики в совокупности с ценой, открывают мир информационных технологий даже для тех, кто никогда раньше не имел такой возможности. В первую очередь этот компьютер пригоден для обучения (например в школах), либо как недорогая альтернатива покупке большого и дорогого компьютера для вашего ребенка. Кроме того он пригоден как дешёвая альтернатива рабочим станциям в организациях (например в call-центрах), для повседневной работы с документами, как домашний видеоплеер… И многое другое. Подробнее о возможных вариантах применения вы можете взглянуть на этой же странице в соответствующем разделе.

Raspberry Pi Model B.

 • Процессор: 700MHz ARM11 (Возможен разгон до 1000 МГц).
 • Память: 512MB SDRAM
 • OpenGL ES 2.0
 • Видео: 1080p30
 • Аудио: H.264 high-profile decode
 • Композитный и HDMI Видеовыход
 • USB 2.0
 • Слот для карты памяти SD/MMC/SDIO
 • Системы ввода-вывода общего назначения (порт GPIO, пригодный для управления внешними устройствами).
 • Дополнительный встроенный USB-концентратор (2 порта).
 • Ethernet адаптер 10/100 Мбит (необходим для работы с интернетом).
 • Open software: ОС Raspbian (Debian, скомпилированный под архитектуру ARM), веб-браузер Midori, предустановленный интерпретатор Python.
Поки що немає відгуків про Raspberry Pi
Ви можете бути першим.

Написати відгук

Ваше ім'я *:
E-mail :
Ваш відгук: *

Гарантія та повернення товару

Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів

Відео