Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06Gi S8180 VU+ SOLO

Код товару: 1654
Рейтинг: 4.90     Голосів: 30
Передзамовлення
Виробник: Galaxy Innovations

Доставка та оплата

 • Доставка
  по Україні та закордон
 • Оплата
  безготівкова готівка
 • Від виробника. Повернення протягом 14 днів

Опис товару

 Gi S8180 VU+ SOLO -это "младший брат" двухтюнерного монстра Vu+ Duo, который активно "выжимает" со своего места Dreambox 8000. В Vu+ Solo производитель отказался от второго тюнера, возможности установки жёсткого диска внутрь корпуса, внешнего eSATA-интерфейса и других вещей, дабы снизить стоимость приёмника. Ведь главный конкурент Vu+ Solo - это Dreambox 500 HD. По схожей цене Vu+ Solo превосходит "Дрим" благодаря наличию USB-портов для внешних накопителей, двух CI-слотов, компонентного видеовыхода и сверхнизкому энергопотреблению (0.5W в Standby).

 На лицевой панели расположен ряд управляющих клавиш, под фальш-панелью укрылись пара слотов для CAM-модулей, слот для смарткарт и один USB-порт. Второй USB находится на задней панели. Именно на внешних USB-накопителях предлагается сохранять записанные телепрограммы, а также медиафайлы (аудио, видео, фото), который Vu+ также умеет проигрывать. Запись к слову возможна традиционная, по таймеру и таймшифт.

 Блок питания в Gi S8180 Vu+ Solo встроен внутрь корпуса, система охлаждения пассивная, то есть никаких шумов вентилятора нет. Встроенного Wi-Fi адаптера в данном ресивере Gi S8180 нет, однако возможно реализовать поддержку беспроводных сетей при помощи внешних USB Wi-Fi адаптеров.

Список дополнительных приложений приятно радует разнообразием. В частности на Gi S8180 Vu+ Solo при желании можно поставить торрент-клиент (ruTorrent, Transmission), клиент для работы с Google Maps, YouTube, просмотрщик прогноза погоды, RSS-читалку, eMail и массу других полезностей. Vu+ Solo как и приёмники Dreambox имеет web-интерфейс, через который удалённо можно управлять ресивером, а также умеет транслировать видеопоток по локальной сети (смотрим TV на компьютере). 

Основные характеристики Galaxy Innovations S8180:

•Открытая операционная система Linux (Enigma2)
•Мощный процессор Broadcom MIPS
•Аудио декодирование: AC3, MPEG-4(AAC-HE), MPEG-1, 2 и 3
•Поддержка различных Интернет сервисов
•Возможность установки дополнительных плагинов

Производство Gi S8180

Страна разработчик: Корея
Страна сборки: Корея

Комплект поставки Gi S8180

 • Приемник
 • Кабель соединительный HDMI-HDMI
 • Пульт ДУ
 • 2 батарейки типа AAA (для ПДУ)
 • Руководство пользователя на русском языке 

Срок гарантии Gi S8180

Производитель: 24 мес.


Поки що немає відгуків про Gi S8180 VU+ SOLO
Ви можете бути першим.

Написати відгук

Ваше ім'я *:
E-mail :
Ваш відгук: *

Гарантія та повернення товару

Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів

Відео