Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

16.06.2016

Нові 4K ресивери Vu+ на виставці у Кельні

Компанія Marusys, яка виробляє дуже популярні супутникові ресивери під торговою маркою Vu+, представила на виставці в Кельні нові моделі супутникових ресиверів Ultimo 4K та Uno7 4K. Новинки здатні приймати і обробляти сигнал у надвисокій роздільній здатності (Ultra HD) і мають суттєво просунуті можливості в порівнянні з представленим раніше ресівером Solo 4K.

  Флагманська модель Vu + Ultimo 4K оснащена трьома інтерфейсами під тюнери: один інтерфейс FBC (DVB-S2 або DVB-C) та два DVB-S2 або DVB-C/DVB-T2. Новий флагманський ресивер Vu+ оснащений чотириядерним процесором з тактовою частотою 1,5 ГГц, 4 Гб флеш-пам'яті та 3 Гб оперативної пам'яті формату DDR4. На передній панелі розташований чотиридюймовий дисплей та порт USB 2.0. Ресивер Vu + Ultimo 4K підтримує встановлення 2.5" та 3.5" жорстких дисків. На задній панелі знаходяться: вихід HDMI 2.0, два порти USB 3.0, RCA, оптичний SPDIF аудіо вихід та Ethernet 10/100/1000. Крім того, приймач має два зчитувачі карт доступу та два слоти для CI модулів.

  Модель Vu + Uno 4K має два інтерфейси для DVB-S2 та DVB-C тюнерів. Тут встановлений двоядерний 1,7 ГГц процесор, 4 ГБ флеш-пам'яті та 2 ГБ оперативної пам'яті формату DDR4. Ресивер має один зчитувач картки та один слот для модуля CI. Інтерфейси представлені двома портами USB 3.0, оптичним SPDIF, HDMI версією 2.0 та Ethernet 10/100/1000.

Анонсовані на виставці в Кельні нові 4K ресивери Vu+ призначені не тільки для прийому Ultra HD програм, але також працюють у класичних форматах високої чіткості (HDTV) та SD з підтримкою стандартів кодування MPEG-2, MPEG-4/H.264 (AVC) та HEVC / H.265.


← Повернутись до списку публікацій