Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

02.02.2015

Спутниковый HD ресивер GI VU+ ZERO

 Сообщаем нашим покупателям, что на склад интернет-магазина поступила партия новинок 2015 года - компактных спутниковых ресиверов VU+ ZERO от компании Galaxy Innovations. Новинку отличают не только компактные размеры, позволяющие устанавливать спутниковый ресивер непосредственно на задней панели телевизора, но и более чем демократичная цена. Данная модель разработана как оптимальный вариант для решения наиболее востребованных задач, в том числе и бесплатного просмотра просто огромного количества спутниковых каналов, включая и в HD качестве. Наличие операционной системы Linux с открытым кодом, наиболее актуальных интерфейсов, возможность конфигурирования параметров предоставляет просто грандиозные возможности для телезрителей.

 Спутниковый HD ресивер GI VU+ ZERO просто заточен под просмотр видеоконтента и поэтому представляет собой самое наилучшее решение для тех, кто будет его использовать для просмотра спутниковых и интернет каналов. Конечно, мощности процессора и объёма оперативной памяти здесь не так много, чтобы, например, играть в видеоигры, но для этого есть другие модели, цена которых также соответствующая. Поэтому, если вам необходим компактный спутниковый HD ресивер, который выполнит все ваши задачи и не будет создавать дискомфорта в креплении и размещении, приглашаем купить GI VU+ ZERO в нашем интернет-магазине.

 Более подробно познакомиться с техническими характеристиками этой модели вы можете непосредственно на странице товара. Отметим только главные его особенности.

1. Наличие встроенного DVB-S2 тюнера.

2. Интерфейс Ethernet 10/100 Mbps для подключения к локальной сети или проводному модему на скорости 10-12 Мб/с.

3. Два высокоскоростных порта USB, к которым можно подключать внешние накопители, 3G модемы, Wi-Fi адаптеры или компьютер.

4. Возможность реализации скрытых возможностей 

5. Принимает каналы DVB-S и DVB-S2

6. Принимает HDTV каналы

7. Наличие слота для всех типов карт

8. Отличная поддержка эмулятора

9. Может один канал записывать на внешний накопитель при просмотре второго канала.

10. Наличие HDMI интерфейса

11. Возможность крепления к тыльной стороне телевизора

12. Поддержка работы с внешним инфракрасным приёмником

13. Небольшой вес – 1,5 килограмма

14. Гарантия производителя 2 года

15. Доступная цена

 Как видите, отличный джентльменский набор для полноценного просмотра любых телеканалов со спутника или сети интернет. Поэтому, если вы хотите купить спутниковый HD ресивер недорого, то модель VU+ ZERO от компании Galaxy Innovations станет самым оптимальным решением этой задачи.


← Повернутись до списку публікацій