Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

06.12.2013

Добрый день,  ув. Клиенты!

 Интернет магазин оборудования для спутникового телевидения PowerON предлагает новинку 2013 года. Это будет спутниковый ресивер от всем нам любимой компании Galaxy Innovations. И так, поступает в продажу и спутниковый ресивер, и медиацентр, и игровая приставка – GI Fly (Galaxy Innovations Fly)

 GI Fly не простой и не привыкший для нас гаджет, который должен кардинально поменять взгляды и понятие о спутниковом ресивере. Впервые для работы используется платформа Android 4.0.4, а это означает, что мы получаем все прелести свободной  операционной системы и сможем отобразить на экране телевизора. При покупке GI Fly Вы получаете многозадачное устройство, которое делает с обычного TV – полноценный Smart TV.

 Девиз GI Fly -  «С каждого TV -  делаем  Smart TV». И это не совсем громко. Потому что ожидаемая цена будет около одной тысячи или чуток больше тысячи гривен за ценой IP приставки.   Зачем платить дважды? Купи GI Fly и получаем телевидение высокой четкости + мультимедийный центр. HDTV со спутника  обеспечит  DVB- S/S2 ресивер, а медиапроигрыватель - воспроизведёт видео с интернета, или с внешнего накопителя.

 GI Fly укомплектован двумя пультами ДУ, стандартным и дополнительным, со встроенными гироскопами (воздушная мышка).  Второй пульт поможет «Злым птицам» (Angry Birds) побить своих врагов «салатовых свинок».  Angry Birds самая скачиваемая игра в мире, каждый седьмой человек планет любит играться в эту игру.  Если Вы еще не играете,  то GI Fly с Angry Birds идем к Вам.

 Ознакомиться с техническими характеристиками GI Fly и купить можно пройдя по ссылке: http://tvfak.com.ua/satprod_1993/

 Ожидается поступление GI Fly на склад, ждем Ваши предзаказы. Спасибо, что обратились в нашу компанию.

Включи свой цифровой досуг вместе с PowerON

Покупая продукцию Galaxy Innovations, Вы получаете полную гарантию 24 месяца. 


← Повернутись до списку публікацій