Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

24.11.2013

  Ближе к Новому Году производители радуют своих потребителей новинками, делая свой продукт все лучше и лучше. В этот раз наступила очередь маленького HDTV спутникового ресивера от Amiko. Предлагаем на Ваш взгляд новую модель спутникового ресивера Amiko Mini HD SE. Эта модель спутникового ресивера пришла на смену всем известному Amiko HD Mini. Новый ресивер почти визуально не изменился, от предыдущего, однако все это до первого включения. На передней панели Amiko Mini HD SE загорается дисплей и сигнализирует о включение. Мелочь, но приятно. Теперь этот спутниковый ресивер становиться более функциональным, можно устанавливать стационарно (солиднее будет смотреться, прям как его братья у которых размер побольше) и при этом, когда возникнет необходимость, Вы его легко спрячете в тумбочку, укромное место, или за телевизор. Тут на помощь придет выносной ИК приемник ДУ. О внешнем изменение, на которое стоит обратить внимание - поговорили. Теперь о внутреннем: спутниковый ресивер Amiko HD Mini SE стал быстрее из-за более мощного процессора ALI 3511 400МГц. Программное обеспечение не подойдет от старшего брата Amiko HD Mini, обратите на это внимание!!!

 Amiko Mini HD SE - это маленький Full HD спутниковый приемник, полноценный медиаплеер, который воспроизведет и запишет все на HDD. При подключенном HDD активируется функция Timeshift. Теперь не упустите ответственный момент, когда нужно вовремя остановить картинку. 
 Amiko Mini HD SE - этот спутниковый ресивер, который удобно смотреть не только дома, но и на природе, с помощью мобильной спутниковой антенны и автомобильного аккумулятора (конечно, не без помощи телевизора:)). С таким успехом его можно взять в дорогу, использовать в автомобиле, или лодке.
 Amiko Mini HD SE  - этот спутниковый ресивер имеет все понты, как и его первопроходцы, или аналоги:
 • поддержка Full HD (1080p)
 • YouTube Videos 
 • YouPorn Videos
 • OTT content 
 • Два USB 2.0
 • Ethernet
 • RSS Reader & Weather Forecast Function
 • поддержка WiFi адаптеров (чип Ralink RT5370)
 • картоприемник 
Amiko HD Mini SE - имеет практически все, что необходимо современному спутниковому ресиверу. Спутниковый ресивер имеет вес 250г., а функционала - на килограммы.  
 Если покупатель ищет бюджетный, компактный, либо спутниковый ресивер-невидимку, то это та модель, которая идеально подойдет и удовлетворит все требования цифрового качественного телевидения.


← Повернутись до списку публікацій