Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

25.06.2013

 Как мы уже сообщали ранее, долгожданная модель новейшего прибора для настройки спутникового ресивера наконец-то появилась и на украинском рынке спутникового оборудования. Речь идет об OPENBOX SF-51. Для тех, кто активно следит за рынком, будет весьма легко понять, что же эта за модель, если они помнят его предшественника, упрощенную модель OPENBOX SF-50. Хотя нужно сказать, что предыдущая врсия была на порядок проще, медленнее, а так же показывала достаточно неточные данные по сравнению с новинкой 2013 года.  Именно OPENBOX SF-51 охарактеризовал себя, как модель с качественным функционалом, достойной сборкой и комплекатицей, а так же возможностью принятия сигнала с транспондеров в стандартах mpeg2 и mpeg4.

При этом, у них есть ряд отличий, на которые нельзя не обратить внимание:

- заряжается моделька так же от прикуривателя в Вашем авто,

- анализатор спектра сигнала;

- расчет углов настройки;

- расположение на передней панели модели индикатора Quality.

 Проанализировав данный прибор после некоторого времени использования на украинском рынке, все же с грустью могу сказать, что в ней громадное количество функционала, которым специалисты могут и не пользоваться в повседневной работе. При этом стоимость прибора, конечно же, взлетает до небес. За все время использования нам удалось найти всего лишь один недостаток: отсутствие индикатора качества на передней панели. Ведь всегда проще смотреть на цифры для осознания действительности, нежели рассмотрения стрелочек с мелкой цифровой индикацией.

                                         

Что же входит в набор OPENBOX SF-51:
- чехол для крепления на руку;
- страховочный шнурок от возможного падения;
- магнитно-механический компас;
- кабеля;
- зарядное устройство.

 В завершение хотелось бы сказать, что этот новый цифровой прибор разработан при участии высококвалифицированных специалистов для удобной, быстрой и точной работы при настойке спутникового ТВ. Прибор смоделирован таким образом, чтобы работа с ним действительно была удобна, комфортна, а так же не доставляла дополнительных преград на пути к достижению цели. 


← Повернутись до списку публікацій