Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.Гарантійні умови

 1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
 2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
 3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
 4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 • - Порушено збереження гарантійних пломб;
 • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
 • - неправильно заповнений гарантійний талон;
 • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

 • - паспорт;
 • - Чек;
 • - товар в упаковці;
 • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

 • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
 • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

16.05.2013

Лыбидь ТВ в Украине

 Как мы ранее сообщали, в Украине появилось новое доступное для каждого спутниковое телевидение Лыбидь ТВ. При условии минимальной абонплаты, Лыбидь ТВ дает возможность качественного просмотра телевидения всего с одного спутника, покрывающего значительную часть территории Украины, при этом полностью оправдывая средства.

 На данный момент этот вид спутникового телевещания является одним из самых прогрессивных, убирая многих конкурентов на своем пути. Лыбидь ТВ является альтернативой кабельному телевидению, давая возможность просмотра большого количества каналов за умеренную цену. При установке этого телевидения – нет необходимости, как при Т2, устанавливать приставку, которая, кстати сказать, не всегда ловит качественный сигнал во всех регионах страны. В данном случае Вы в состоянии сами выбирать сопутствующее оборудование, в разном финансовом диапазоне, а так же без особых проблем проводить оплату за любимые телеканалы. При этом оборудование может быть лишь сертифицированным, а так же его продажа и установка – будут проведены специалистами компании.

 

Тех параметры вещания телеканалов Лыбидь ТВ:

-Спутник:                                Eutelsat 36A/36B (W4/W7) 36.0°E

-Частота:                                 12169

-Поляризация:                         (R) Правая

-Скорость потока (SR):            27500

-Коррекция ошибок (FEC):        3/4

-Формат:                                  DVB-S2/8PSK/MPEG-4

 

 Одним из основных преимуществ Лыбидь ТВ является тот факт, что впервые в жизни Вам нет необходимости устанавливать дорогое оборудование для просмотра телевидения. Данное ТВ будет работать даже если Вы в землю зароете черенок от лопаты и установите на него самую обыкновенную антенну. Теперь Вам нет необходимости ловить волну недалеко от города, либо поселка. С Лыбидь ТВ Вы можете умчаться даже на опушку леса, установив ТВ там, наслаждаясь одновременно природой и любимым телевещанием.


← Повернутись до списку публікацій