Способи оплати товару

Купуючи в інтернет-магазині PowerON, ви можете оплатити товар двома способами:
Важливо: 
- Доставка супутниковий антен здійснюється лише Новою Поштою у спеціальному каркасі (який виробляється транспортною компанією за додаткову плату), щоб уникнути ймовірності пошкодження товару.
- Відправлення вантажу, що замовляється за межі України, - здійснюється у 100% розмірі передоплати + доставка.

Форма оплати:
- готівкова (при отриманні на складі Нової Пошти).
- безготівкова.


Доставка

Інтернет-магазин PowerON здійснює доставку такими транспортними компаніями:

 Доставки супутникових антен та іншого габаритного вантажу здійснюються по 100% передоплаті товару з подальшим страхуванням вантажу у зв'язку з труднощами транспортування.

Види доставки

Безкоштовна доставка. На певні види товарів діє безкоштовна доставка лише після 100% передоплати. Дану інформацію Ви можете дізнатись у картці товару відразу під ціною. Якщо ця опція відсутня – доставка транспортною компанією Нова Пошта – від 60 гривень.

Доставка кур'єром. Адресна доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за її тарифами.

Доставка по Україні. Всі товари ми доставляємо за допомогою транспортних компаній, вказаних раніше. Орієнтовний час доставки від 2 до 3-х днів, у поодиноких випадках до 4-х. 

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя. (Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Ізраїль, Польщу, Молдову та інші. - Ціна доставки продукції Vu+, Formuler, Homatics, AB Cryptobox, AB Pulse та AB IPBox від 10 $ (Акційні пропозиції обговорюються окремо)), здійснюється компанією Укрпошта, тільки після 100% передоплати товару. Орієнтовний час доставки – 2-3 тижні.

* Ціна вказана в картці будь-якого товару, не включає доставку та переказ коштів транспортною компанією. Ці послуги додаються до спільного замовлення.



Гарантійні умови

  1. Гарантійний термін надається на всі товарні позиції, надані на нашому сайті, крім товарів, розміщених у розділі «Знижені в ціні товари». У цьому розділі гарантія надається індивідуально на кожен товар. Термін гарантії дивіться у картці товару.
  2. Гарантійний термін надається від 6 до 24 місяців.
  3. При здійсненні покупки вам буде видано гарантійний талон, де вказана дата здійснення покупки. Якщо такого гарантійного талона не виявилося, дивіться у технічній літературі, яку виробник додає до товару (на останній сторінці або на початку є гарантійний талон). У разі відсутності гарантійного талона дзвоніть +38(098) 684-01-06.
  4. Гарантійний термін починає діяти з моменту оформлення замовлення у нашому інтернет-магазині PowerON.

У яких випадках гарантія не надається

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

  • - Порушено збереження гарантійних пломб;
  • - є механічні чи інші ушкодження, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб;
  • - Порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
  • - було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію чи схему товару;
  • - неправильно заповнений гарантійний талон;
  • - серійний номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений.

Повернення товару

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або за адресою: Україна м. Київ Велика окружна 4, територія заводу "Електрон-Маш". Для оформлення повернення товару у вас мають бути при собі такі документи:

  • - паспорт;
  • - Чек;
  • - товар в упаковці;
  • - накладна, якщо товар надсилався службою доставки.

Умови повернення товару належної якості:

  • - товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін;
  • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
  • - збережені всі ярлики та заводське маркування.

Умови повернення товару неналежної якості:

 Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
+38(044) 229-31-41   +38(098)684-01-06

05.12.2014

Дід Мороз – історія виникнення


Ось дивовижний народ українці... Усі пам'ятають, що «на носі» новий Рік. Напередодні свята кожен максимально готується до його святкування, вирішує, як же краще відсвяткувати улюблений день у році, які подарунки краще купити дітям. Але ніхто зі мною опитаних за останні 2 тижні, так і не дав чіткої відповіді на запитання: «звідки все ж таки взялося це свято і хто такий Дід Мороз?!». Чесно зізнаюся, і саму ввів в оману це питання від трьох літньої дитини, після чого довелося повністю перешерстити інтернет і поритися в глибинках історії. І так, для тих батьків, які ще не встигли почути подібне запитання – пропоную заздалегідь ознайомитися з викладеним нижче…


Головний казковий персонаж на святі Нового Року, улюбленець усіх діточок, за слов'янською міфологією – уособлення сильних морозів. Саме слов'янський бог Морок – був володарем зими та снігу. Сам він вважався богом брехні та обману. Саме у зв'язку з цим з'явилися вирази: «непритомніти», «морочити голову». Вважалося, що злий бог заморожує річки, покриває все настом, у зв'язку з чим жителі намагалися його придобрити, пригощали ласощами, просили не губити посіви.


Іншою версією походження Діда Мороза є давньоросійський персонаж, господар зими та холоду Мороз (Морозко), який блукає лісами, стукає чарівною палицею по землі, через що починаються люті морози, а на вікнах з'являються цікаві сніжно-морозні малюнки. Основним завданням Морозка була саме турбота та допомога людям за часів сильних зимових морозів та завірюх.


Образ сучасного Діда Мороза як новорічного персонажа, який приносить дітям подарунки, народився ще в третьому столітті нашої ери на берегах Середземного моря. Звали його Миколою. Хлопчик народився у досить забезпеченій сім'ї та завжди допомагав бідним, а дітлахам на всі свята дарував подарунки. За легендою, Микола підслухав скарги бідного селянина, який вирішив продати своїх дочок, т.к. їх не було чим годувати. Миколі стало шкода бідолашному і він підклав мішечок грошей у панчоху дочки бідняка. Саме після цього у більшості жителів Європи з'явилася традиція вкладати подарунки «миколайчики» саме у черевички та панчохи 19 грудня. Діти всієї Європи чекають з нетерпінням цього дня і неймовірно радіють презентам. Згодом традиція перейшла на час Різдва та Нового року дарувати подарунки, проте справжні любителі історії – все ще люблять віддавати перевагу і додатковим святам, хоч і з меншим розмахом.


Образ добре відомого нам варіанта Діда Мороза (у розкішній синій, білій, або білій шубці з довгою бородою і трійкою запряжених коней) – з'явився вже за радянських часів, коли після тривалої заборони, все ж таки було видано дозвіл на встановлення ялинки напередодні Нового Року.


Скільки б образів улюблених дитячих героїв не було, наші діти все ж таки з величезним нетерпінням чекають майбутніх свят, вірять у чудеса і чари, які мають наступити в новорічну ніч. А ми, дорослі, повинні дати їм можливість повірити в чаклунство хоча б один раз на рік.


← Повернутись до списку публікацій